Wolf Children İzle - Türkçe Altyazılı (2012)

Wolf Children
Bu filme inceleme gönderen olmamış. İncelemeni gönder nickinle beraber yayınlayalım.

14 yaşındaki Shizuku Tsukishima orta okulu bitirmek üzere olan bir genç kızdır. Kitap okumayı çok seven Shizuku, kütüphaneden aldığı kitapların içinde kart bulur.

Kartlarda Seiji Amasawa yazmaktadır. Bu kişinin kim olduğunu merak eden ve araştırmaya başlayan Shiuzku, kendi hayatıyla ilgili de önemli şeyler keşfedeceği bir yolculuğa çıkar.

Hayao Miyazaki’nin senaryosunu yazdığı Whisper of the Heart, filmi yaptıktan bir süre sonra ölen Yoshifumi Kondo’nun tek ve son filmi olma özelliği taşıyor.

  • Yorumcu bilmem 5 ay önce yazıldı

    çok iyi bi filim izleminizi tavsiye ederim tek kelimeyle MÜKEMMEL

  • Yorumcu Kevser 1 hafta önce yazıldı

    Çoook güzeldi başka söze gerek yok. Çok iyi bir anne çocuklarını olduğu gibi kabul ediyor ve bu onun mutlu olması için yeterli, çocukları için her şeyi yapmaya hazır

Hemen Üye Ol
İnceleme Gönder

Bunlar da var...

Trainspotting

Dram Türkçe Altyazılı

Love & Mercy

Dram Müzik Biyografi Türkçe Altyazılı

Wolf Children

Dram Aile Animasyon Türkçe Altyazılı

Gravity

Dram Bilimkurgu Gerilim Türkçe Altyazılı

Catch Me If You Can

Dram Biyografi Suç Türkçe Altyazılı

OleFilm – Kesintisiz HD Film İzle

OleFilm sizlere kesintisiz bir film izleme deneyimi sunmayı amaçlar. OleFilm ile reklamlara boğulmadan ve film izlemek için gereksiz sayfaları gezmeden, üyeliksiz, şartsız, koşulsuz film izle.

Gelişmiş video altyapısı ile donmadan ve kesilmeden istediğini filmi istediğiniz cihazdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz ve sitemizde yer almayan filmleri iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Film izlerken yaşadığınız aksaklıkları ve sitemize eklenmesini istediğiniz özellikleri de bize iletmekten çekinmeyin. Herkese iyi seyirler..

Telif Hakkında

Sitemiz yer sağlayıcı olarak hizmet etmektedir. Konuyla ilgili bilgi almak, yasa ve detaylar için iletişim sayfamıı ziyaret edebilirsiniz.