Wild at Heart İzle - Türkçe Altyazılı (1990)

Wild at Heart
 • Whatsappta Paylaş
  Twitterda Paylaş
  Telegramda Paylaş
 • Kategori: Dram Suç Komedi
 • Yapım Yılı: 1990
 • İzlenme: 328
 • Imdb: 7.1
 • Film Dili: Türkçe Altyazılı
 • Diğer İsimleri: Vahşi Duygular
Bu filme inceleme gönderen olmamış. İncelemeni gönder nickinle beraber yayınlayalım.

Lula'nın (Laura Dern) psikopat annesi kızının Sailor (Nicolas Cage) ile olmasına katlanamıyor. Bu yüzden Sailor'ın hapse girmesine neden oluyor. Sailor hapisten şartlı tahliye edilince California'ya geliyor ve Lula'yı alıp kaçıyor. Bunun üzerine Lula'nın annesi Sailor'ı öldürmesi için bir kiralık katil tutuyor. Lula ve Sailor yol boyunca birçok tehlikeyle yüzleşiyorlar ve bu tehlikelerle başederlerken birbirlerine daha sıkı bağlanıyorlar. Bir gece bir trafik kazasında ölmek üzere olan genç bir kadının yaptığı kötü kehanetler birçok şeyi değiştirecektir.

 • Yorumcu OleFilm Bugün

  Bu filme yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol! Buralar değerlenebilir..

Hemen Üye Ol
İnceleme Gönder

Bunlar da var...

Silence

Dram Tarih Türkçe Altyazılı

March of the Penguins

Belgesel Aile Türkçe Altyazılı

Lucky Number Slevin

Dram Suç Gizem Türkçe Altyazılı

A Monster Calls

Dram Macera Aile Türkçe Altyazılı

The Mummy

Aksiyon Fantastik Macera Türkçe Altyazılı

OleFilm – Kesintisiz HD Film İzle

OleFilm sizlere kesintisiz bir film izleme deneyimi sunmayı amaçlar. OleFilm ile reklamlara boğulmadan ve film izlemek için gereksiz sayfaları gezmeden, üyeliksiz, şartsız, koşulsuz film izle.

Gelişmiş video altyapısı ile donmadan ve kesilmeden istediğini filmi istediğiniz cihazdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz ve sitemizde yer almayan filmleri iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Film izlerken yaşadığınız aksaklıkları ve sitemize eklenmesini istediğiniz özellikleri de bize iletmekten çekinmeyin. Herkese iyi seyirler..

Telif Hakkında

Sitemiz yer sağlayıcı olarak hizmet etmektedir. Konuyla ilgili bilgi almak, yasa ve detaylar için iletişim sayfamıı ziyaret edebilirsiniz.