Whisper of the Heart İzle - Türkçe Altyazılı (1995)

Whisper of the Heart 7.9

14 yaşındaki Shizuku Tsukishima orta okulu bitirmek üzere olan bir genç kızdır. Kitap okumayı çok seven Shizuku, kütüphaneden aldığı kitapların içinde kart bulur.

Kartlarda Seiji Amasawa yazmaktadır. Bu kişinin kim olduğunu merak eden ve araştırmaya başlayan Shiuzku, kendi hayatıyla ilgili de önemli şeyler keşfedeceği bir yolculuğa çıkar.

Hayao Miyazaki’nin senaryosunu yazdığı Whisper of the Heart, filmi yaptıktan bir süre sonra ölen Yoshifumi Kondo’nun tek ve son filmi olma özelliği taşıyor.

  • Yorumcu esra 4 ay, 1 hafta önce yazıldı

    cidden çok hoşuma gitti bu film benim. izlediklerim arasında ağlamadığım tek Studio Ghibli yapımıydı sanırsam. çizimler ayrı, hikaye ayrı güzeldi. teşekkürler Hayao Miyazaki, teşekkürler Yoshifumi Kondo <3

Hemen Üye Ol

Bunlar da var...

Underground

Dram Savaş Komedi Türkçe Altyazılı

Isle of Dogs

Dram Macera Animasyon Türkçe Altyazılı

Little Women

Dram Romantik Türkçe Altyazılı

Enter the Dragon

Dram Suç Aksiyon Türkçe Altyazılı
Koronavirüs

OleFilm – Kesintisiz HD Film İzle

OleFilm sizlere kesintisiz bir film izleme deneyimi sunmayı amaçlar. OleFilm ile reklamlara boğulmadan ve film izlemek için gereksiz sayfaları gezmeden, üyeliksiz, şartsız, koşulsuz film izle.

Gelişmiş video altyapısı ile donmadan ve kesilmeden istediğini filmi istediğiniz cihazdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz ve sitemizde yer almayan filmleri iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Film izlerken yaşadığınız aksaklıkları ve sitemize eklenmesini istediğiniz özellikleri de bize iletmekten çekinmeyin. Herkese iyi seyirler..

Telif Hakkında

Sitemiz yer sağlayıcı olarak hizmet etmektedir. Konuyla ilgili bilgi almak, yasa ve detaylar için iletişim sayfamıı ziyaret edebilirsiniz.