The Retrieval İzle - Türkçe Altyazılı (2014)

The Retrieval 6.6
 • Whatsappta Paylaş
  Twitterda Paylaş
  Telegramda Paylaş
 • Kategori: Dram Western Macera
 • Yapım Yılı: 2014
 • İzlenme: 93
 • Film Dili: Türkçe Altyazılı

Amerikan İç Savaşı döneminde beyaz ödül avcıları tarafından tekrar köle olarak çalıştırılmak üzere yakalanan, özgürlüğüne kavuşmuş bir siyahi adamın dramı... 1864’te, Amerikan İç Savaşı sürerken 13 yaşındaki Will (Ashton Sanders) ve acımasızca alaycı amcası Marcus (Keston John) kaçak köleleri yakalayan ve aranan suçluları takip eden ödül avcısı çetenin lideri Burrell (Bill Oberst Jr) tarafından işe alınırlar. Üzerlerinde tam kontrolü olduğundan emin olan Burrell, Will ve Marcus’u başına ödül konmuş eski köle Nate’in (Tishuan Scott) yerini tespit etmek üzere kuzeye gönderir. Chris Eska’nın (August Evening) karaterlerine odaklanan bu çok etkileyici filmi kısıtlı kaynaklarla çekilen bağımsız filmlerin hayranlık uyandıran bir örneği.

 • Yorumcu Hakan 1 ay önce yazıldı

  Güzel filmdi

Hemen Üye Ol

Bunlar da var...

Titanic

Dram Romantik Türkçe Altyazılı

The King's Speech

Dram Biyografi Tarih Türkçe Altyazılı

The Railway Man

Dram Biyografi Romantik Türkçe Altyazılı

Interstellar

Dram Bilimkurgu Macera Türkçe Altyazılı

Inception

Bilimkurgu Gerilim Türkçe Altyazılı
Koronavirüs

OleFilm – Kesintisiz HD Film İzle

OleFilm sizlere kesintisiz bir film izleme deneyimi sunmayı amaçlar. OleFilm ile reklamlara boğulmadan ve film izlemek için gereksiz sayfaları gezmeden, üyeliksiz, şartsız, koşulsuz film izle.

Gelişmiş video altyapısı ile donmadan ve kesilmeden istediğini filmi istediğiniz cihazdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz ve sitemizde yer almayan filmleri iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Film izlerken yaşadığınız aksaklıkları ve sitemize eklenmesini istediğiniz özellikleri de bize iletmekten çekinmeyin. Herkese iyi seyirler..

Telif Hakkında

Sitemiz yer sağlayıcı olarak hizmet etmektedir. Konuyla ilgili bilgi almak, yasa ve detaylar için iletişim sayfamıı ziyaret edebilirsiniz.