Portrait of a Lady on Fire İzle - Türkçe Altyazılı (2019)

Portrait of a Lady on Fire 8.3
 • Whatsappta Paylaş
  Twitterda Paylaş
  Telegramda Paylaş
 • Kategori: Dram Romantik
 • Yapım Yılı: 2019
 • İzlenme: 16758
 • Film Dili: Türkçe Altyazılı

Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi

Cannes’da çok beğenilen ve çokça konuşulan, eleştirmenlerce “Birinci sınıf bir başyapıt… Bu yıl prömiyerini yapan en kusursuz eser.” sözleriyle övülen film 18. yüzyılda, bir ressamın modeliyle aşkını anlatıyor. Ressam Marianne’a, manastırdan henüz çıkan ve evlenmek üzere olan genç Héloïse’in portresi sipariş edilir. Ancak Marianne, bu portreyi Héloïse’dan habersiz çizmelidir. Bu kısıtlamanın önüne geçmek için Marianne, gönülsüz gelin adayı Héloïse’ı önce gözlemler sonra da onunla yakınlaşır. Yüzyıllar boyu gözardı edilen ve yapıtları unutulan kadın ressamlardan esinlenen yönetmen Céline Sciamma’yı yönettiği Tomboy ve senaryosunu yazdığı Kabakçığın Hayatı ile tanıyoruz.

 

*16 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir. Cinsellik ve olumsuz örnek oluşturabilecek unsurlar içerir.

 • Yorumcu Hk 3 ay, 1 hafta önce yazıldı

  Lezbiyen filmi. Sapkınlık.. Oynatma hızını 1.25 1.50 yaparsanz normal olur

 • Yorumcu no one 1 ay önce yazıldı

  İzlediğim en iyi filmlerden biri. Celine Sciamma mükemmel bir film ortaya çıkarmış. Sahnelerin izleyiciğe aktarılması olsun, duyguların yansıtılması olsun, çok iyiydi. Adele zaten harika. Baş karakterin eski zamanlarda bile özgürlüğünü eline almış bir kadın olması da dikkat çekici. 10/10

 • Yorumcu Son chaeyoung 1 ay önce yazıldı

  Hk adlı çomar izleme ozaman hadi yallah

Hemen Üye Ol

Bunlar da var...

Rockaway

Dram Macera Türkçe Altyazılı

Spartacus

Dram Biyografi Macera Türkçe Altyazılı

Thor: Ragnarok

Aksiyon Macera Komedi Türkçe Altyazılı

Bacurau

Gizem Aksiyon Macera Türkçe Altyazılı

Manchester by the Sea

Dram Türkçe Altyazılı
Koronavirüs

OleFilm – Kesintisiz HD Film İzle

OleFilm sizlere kesintisiz bir film izleme deneyimi sunmayı amaçlar. OleFilm ile reklamlara boğulmadan ve film izlemek için gereksiz sayfaları gezmeden, üyeliksiz, şartsız, koşulsuz film izle.

Gelişmiş video altyapısı ile donmadan ve kesilmeden istediğini filmi istediğiniz cihazdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz ve sitemizde yer almayan filmleri iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Film izlerken yaşadığınız aksaklıkları ve sitemize eklenmesini istediğiniz özellikleri de bize iletmekten çekinmeyin. Herkese iyi seyirler..

Telif Hakkında

Sitemiz yer sağlayıcı olarak hizmet etmektedir. Konuyla ilgili bilgi almak, yasa ve detaylar için iletişim sayfamıı ziyaret edebilirsiniz.