Porco Rosso İzle - Türkçe Altyazılı (1992)

Porco Rosso 7.8

Birinci Dünya Savaşı’nda İtalyan Hava Kuvvetlerinde görev yapmakta olan Porco Rosso (Kurenai no buta) bir hava çatışmasında bilinmeyen bir nedenle domuza dönüşür.

Birliğine dönmez ve hava kuvvetlerinde yaptığı işi bırakır. Hava korsanlarını avlayıp karşılığında da ödül almaya başlayan Porco yeni işini bulmuştur ve halinden memnundur. Fakat Amerikalı bir hava korsanı olan Curtis ona meydan okuyup uçağını düşürünce işler kızışır.
Ayrıca bir yandan da İtalya’da olduğu bilgisini alan, faşist rejim yanlısı olmuş eski bir arkadaşının tehdidi ile karşı karşıyadır. Ya orduya geri dönecek ya da öldürülecektir.

Her animesinde başarılı detaylarıyla kendine hayran bıraktıran anime ustası Hayao Miyazaki’den eğlenceli bir savaş draması.

  • Yorumcu Nur Zelal 3 ay, 3 hafta önce yazıldı

    Çeviri o kadar kötü olmuş ki koskoca yapımı berbat etmiş, yeni bir hikaye yazmışsınız. Argo kelimeler ve cinsiyetçilik hallice , lütfen ya düzeltin ya da silin ve sadece dublaj yapın. Günebakan her kimse başka filmlere girişmesin lütfen. İlginiz için teşekkürler şimdiden.

Hemen Üye Ol

Bunlar da var...

The Handmaiden

Dram Erotik Romantik Türkçe Altyazılı

Life Is Beautiful

Dram Romantik Komedi Türkçe Altyazılı

Y Tu Mama Tambien

Dram Erotik Türkçe Altyazılı

The Pianist

Dram Müzik Biyografi Türkçe Altyazılı

Doctor Strange

Aksiyon Fantastik Macera Türkçe Altyazılı
Koronavirüs

OleFilm – Kesintisiz HD Film İzle

OleFilm sizlere kesintisiz bir film izleme deneyimi sunmayı amaçlar. OleFilm ile reklamlara boğulmadan ve film izlemek için gereksiz sayfaları gezmeden, üyeliksiz, şartsız, koşulsuz film izle.

Gelişmiş video altyapısı ile donmadan ve kesilmeden istediğini filmi istediğiniz cihazdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz ve sitemizde yer almayan filmleri iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Film izlerken yaşadığınız aksaklıkları ve sitemize eklenmesini istediğiniz özellikleri de bize iletmekten çekinmeyin. Herkese iyi seyirler..

Telif Hakkında

Sitemiz yer sağlayıcı olarak hizmet etmektedir. Konuyla ilgili bilgi almak, yasa ve detaylar için iletişim sayfamıı ziyaret edebilirsiniz.