Mortal İzle - Türkçe Altyazılı (2020)

Mortal 6.9
 • Whatsappta Paylaş
  Twitterda Paylaş
  Telegramda Paylaş
 • Kategori: Aksiyon Fantastik Macera
 • Yapım Yılı: 2020
 • İzlenme: 187
 • Film Dili: Türkçe Altyazılı

Eric (Nat Wolff) aslında normal bir hayatı olan bir adamdır. Fakat bir gün Eric, Norveç Mitolojisi’ne ait tanrılara özgü yetenekleri olduğunu keşfeder. Norveç’in batısındaki yabanda gizlenen Eric, bir gün ortada hiçbir sebep yokkken, esrarengiz bir şekilde bir genci öldürür ve bu cinayetin ardından yakalanır. Gözaltında olduğu süre boyunca sorgulanmadan önce ona diğerleri gibi davranmayan Christine (Iben Akerlie) ile tanışır. Eric’e ilginç bir şekilde yakınlık duyan Christine, bir psikologdur ve ona yardım etmek için olup biteni anlamak ister. Duruşma sonrasında suçlu bulunan Eric, Christine ile birlikte kaçarak kendisinin aslında kim ve ne olduğunu keşfeder.

 • Yorumcu Hakan 2 ay, 1 hafta önce yazıldı

  Woww sonu muhteşemdi. Hiç böyle biteceğini ummazdım

Hemen Üye Ol

Bunlar da var...

Arizona Dream

Dram Fantastik Komedi Türkçe Altyazılı

The Class of 92

Spor Belgesel Türkçe Altyazılı

American Gangster

Dram Biyografi Suç Türkçe Altyazılı

Beanpole

Dram Savaş Türkçe Altyazılı
Koronavirüs

OleFilm – Kesintisiz HD Film İzle

OleFilm sizlere kesintisiz bir film izleme deneyimi sunmayı amaçlar. OleFilm ile reklamlara boğulmadan ve film izlemek için gereksiz sayfaları gezmeden, üyeliksiz, şartsız, koşulsuz film izle.

Gelişmiş video altyapısı ile donmadan ve kesilmeden istediğini filmi istediğiniz cihazdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz ve sitemizde yer almayan filmleri iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Film izlerken yaşadığınız aksaklıkları ve sitemize eklenmesini istediğiniz özellikleri de bize iletmekten çekinmeyin. Herkese iyi seyirler..

Telif Hakkında

Sitemiz yer sağlayıcı olarak hizmet etmektedir. Konuyla ilgili bilgi almak, yasa ve detaylar için iletişim sayfamıı ziyaret edebilirsiniz.