Killing Me Softly İzle - Türkçe Altyazılı (2002)

Killing Me Softly
Bu filme inceleme gönderen olmamış. İncelemeni gönder nickinle beraber yayınlayalım.

Başarılı bir iş hayatı ve birlikte yaşadığı hoş bir sevgilisi olan Alice web sayfası tasarımları yapan genç ve güzel bir kadındır. Son derece düzenli ve mutlu görünen hayatı, hakkında hiçbirşey bilmediği yakışıklı, etkileyici ve gizemli biri olan Adam ile tanışmasıyla birlikte çok farklı bir biçimde değişmeye başlar. Filmde 18+ sahne fazlaca yer aldığından yetişkin izleyicilere yöneliktir.

  • Yorumcu M 1 ay, 3 hafta önce yazıldı

    Çok çok güzel flim baştan yapması gerekeni sonunda yapan çok tatlı bir kız var flim baya iyi teşekkürler admin👍👍

Hemen Üye Ol
İnceleme Gönder

Bunlar da var...

Never Rarely Sometimes Always

Dram Türkçe Altyazılı

The Painted Bird

Dram Savaş Türkçe Altyazılı

The Social Dilemma

Dram Belgesel Türkçe Altyazılı

Wonder

Dram Aile Türkçe Altyazılı

Atonement

Dram Gizem Romantik Türkçe Altyazılı

OleFilm – Kesintisiz HD Film İzle

OleFilm sizlere kesintisiz bir film izleme deneyimi sunmayı amaçlar. OleFilm ile reklamlara boğulmadan ve film izlemek için gereksiz sayfaları gezmeden, üyeliksiz, şartsız, koşulsuz film izle.

Gelişmiş video altyapısı ile donmadan ve kesilmeden istediğini filmi istediğiniz cihazdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz ve sitemizde yer almayan filmleri iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Film izlerken yaşadığınız aksaklıkları ve sitemize eklenmesini istediğiniz özellikleri de bize iletmekten çekinmeyin. Herkese iyi seyirler..

Telif Hakkında

Sitemiz yer sağlayıcı olarak hizmet etmektedir. Konuyla ilgili bilgi almak, yasa ve detaylar için iletişim sayfamıı ziyaret edebilirsiniz.