Keep the Lights On İzle - Türkçe Altyazılı (2012)

Keep the Lights On 6.1

'Korku insanın ruhunu kemirir' diyor Ira Sachs, otobiyografik olduğunu söylediği ve samimiyetiyle öne çıkan filminden söz ederken. Jacques Nolot'nun Unutmadan Önce (2007, !f 2012) adlı filminden esinlenen Işık Açık Kalsın, iki erkeğin ilişkisine odaklanıyor. Yıl 1997 ve New York yoğun bir değişim geçirmekte. Belgesel yönetmeni Erik ile yayıncılık sektöründe çalışan gizli gey avukat Paul tanışırlar. Cinsel gerilimi yüksek bir karşılaşma olarak yaşanan bu tanışma hızla bir ilişkiye dönüşür ve ikili kısa sürede hayatlarını birleştirmeye karar verir. Öte yandan, ikisi de ayrı ayrı kendi takıntı ve bağımlılıklarıyla uğraşmaya devam etmektedir. Işık Açık Kalsın, günümüzde ilişkilerin nasıl yaşandığına dürüst bir bakış atan, cinsellik, dostluk ve aşk üzerine bir film. 

  • Yorumcu OleFilm Bugün

    Bu filme yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol! Buralar değerlenebilir..

Hemen Üye Ol

Bunlar da var...

Disconnect

Dram Gerilim Türkçe Altyazılı

Cuba and the Cameraman

Belgesel Türkçe Altyazılı

Apocalypto

Dram Aksiyon Macera Türkçe Altyazılı

Ratatouille

Macera Komedi Animasyon Türkçe Altyazılı

Hannah Arendt

Dram Biyografi Türkçe Altyazılı
Koronavirüs

OleFilm – Kesintisiz HD Film İzle

OleFilm sizlere kesintisiz bir film izleme deneyimi sunmayı amaçlar. OleFilm ile reklamlara boğulmadan ve film izlemek için gereksiz sayfaları gezmeden, üyeliksiz, şartsız, koşulsuz film izle.

Gelişmiş video altyapısı ile donmadan ve kesilmeden istediğini filmi istediğiniz cihazdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz ve sitemizde yer almayan filmleri iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Film izlerken yaşadığınız aksaklıkları ve sitemize eklenmesini istediğiniz özellikleri de bize iletmekten çekinmeyin. Herkese iyi seyirler..

Telif Hakkında

Sitemiz yer sağlayıcı olarak hizmet etmektedir. Konuyla ilgili bilgi almak, yasa ve detaylar için iletişim sayfamıı ziyaret edebilirsiniz.