I Am Legend İzle - Türkçe Altyazılı (2007)

I Am Legend
Bu filme inceleme gönderen olmamış. İncelemeni gönder nickinle beraber yayınlayalım.

Benim adım Robert Neville. New York şehrinde hayatta kalan biriyim. Sesimi duyan biri varsa'herhangi biri. Lütfen. Yalnız değilsin?.

Robert Neville çok başarılı bir bilim adamıdır, ama o bile tedavi edilemeyen, insan yapımı o korkunç virüsü kontrol altına alamamıştır. Her nasılsa virüse bağışıklık gösteren Neville, New York şehrinden, hatta belki dünyadan arta kalan yerde, hayatta kalmış tek insandır. Neville üç yıl boyunca inancını yitirmeden her gün telsiz mesajı göndererek, umutsuz bir şekilde, hayatta kalmış başka insanlar bulmaya çalışır. Ama yalnız değildir.

Belki de insanoğlunun son ve en iyi umudu olan Neville'i ayakta tutan tek şey kendine düşen görevi yerine getirme arzusudur: Kendi kanını kullanarak virüsün etkilerini tersine çevirecek bir tedavi bulmak. Ama karşısındakilere karşı sayıca az olduğunu bilmektedir? ve zamanı da hızla tükenmektedir

  • Yorumcu Sevgi 3 ay, 3 hafta önce yazıldı

    Will Smith filmlerinin hepsini izlemişimdir. Çok büyük bir hayranı olarak sitenizden ben efsaneyim filmini donmadan izledim. Çok teşekkür ederim

Hemen Üye Ol
İnceleme Gönder

Bunlar da var...

Across the Universe

Dram Müzik Tarih Türkçe Altyazılı

Richard Jewell

Dram Biyografi Suç Türkçe Altyazılı

Rain Man

Dram Türkçe Altyazılı

Perfect Blue

Gizem Korku Animasyon Türkçe Altyazılı

Ocean Heaven

Dram Türkçe Altyazılı

The Sacrifice

Dram Türkçe Altyazılı

OleFilm – Kesintisiz HD Film İzle

OleFilm sizlere kesintisiz bir film izleme deneyimi sunmayı amaçlar. OleFilm ile reklamlara boğulmadan ve film izlemek için gereksiz sayfaları gezmeden, üyeliksiz, şartsız, koşulsuz film izle.

Gelişmiş video altyapısı ile donmadan ve kesilmeden istediğini filmi istediğiniz cihazdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz ve sitemizde yer almayan filmleri iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Film izlerken yaşadığınız aksaklıkları ve sitemize eklenmesini istediğiniz özellikleri de bize iletmekten çekinmeyin. Herkese iyi seyirler..

Telif Hakkında

Sitemiz yer sağlayıcı olarak hizmet etmektedir. Konuyla ilgili bilgi almak, yasa ve detaylar için iletişim sayfamıı ziyaret edebilirsiniz.