End of Sentence İzle - Türkçe Altyazılı (2019)

End of Sentence
 • Whatsappta Paylaş
  Twitterda Paylaş
  Telegramda Paylaş
 • Kategori: Dram
 • Yapım Yılı: 2019
 • İzlenme: 368
 • Imdb: 5.9
 • Film Dili: Türkçe Altyazılı
Bu filme inceleme gönderen olmamış. İncelemeni gönder nickinle beraber yayınlayalım.

Frank Fogle, dul kaldıktan sonra karısının son küllerini memleketi İrlanda'da ücra bir gölde yayma isteğini ve görüşmediği oğlu Sean'ı da yolculuğa götürme vaadini onurlandırmak için gönülsüzce bir yolculuğa çıkar. Sean hapishaneden çıkarken aklındaki son şey, yabancılaşmış babasıyla bir yurt dışı yolculuğudur. İhtiyacı olan şey Kaliforniya'da yeni bir başlangıç. Ancak seyahat planları çöktüğünde, babasının Batı Kıyısı'na bir bilet ve bir daha asla görüşmek zorunda olmayacaklarına dair bir söz karşılığında isteksizce teklifini kabul eder. Rahatsız edici bir İrlanda uyanışı, eski bir alevin su yüzüne çıkması, güzel bir otostopçunun ortaya çıkması ve birçok çözülmemiş sorun arasında, yolculuk, baba ve oğlunun pazarlık ettiklerinden biraz daha fazlası haline gelir.

 • Yorumcu OleFilm Bugün

  Bu filme yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol! Buralar değerlenebilir..

Hemen Üye Ol
İnceleme Gönder

Bunlar da var...

March of the Penguins

Belgesel Aile Türkçe Altyazılı

Apollo 11

Belgesel Tarih Türkçe Altyazılı

Porco Rosso

Macera Komedi Animasyon Türkçe Altyazılı

Togo

Dram Macera Türkçe Altyazılı

Gifted

Dram Türkçe Altyazılı

OleFilm – Kesintisiz HD Film İzle

OleFilm sizlere kesintisiz bir film izleme deneyimi sunmayı amaçlar. OleFilm ile reklamlara boğulmadan ve film izlemek için gereksiz sayfaları gezmeden, üyeliksiz, şartsız, koşulsuz film izle.

Gelişmiş video altyapısı ile donmadan ve kesilmeden istediğini filmi istediğiniz cihazdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz ve sitemizde yer almayan filmleri iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Film izlerken yaşadığınız aksaklıkları ve sitemize eklenmesini istediğiniz özellikleri de bize iletmekten çekinmeyin. Herkese iyi seyirler..

Telif Hakkında

Sitemiz yer sağlayıcı olarak hizmet etmektedir. Konuyla ilgili bilgi almak, yasa ve detaylar için iletişim sayfamıı ziyaret edebilirsiniz.