Baisers Cachés - Hidden Kisses İzle - Türkçe Altyazılı (2016)

Baisers Cachés - Hidden Kisses
 • Whatsappta Paylaş
  Twitterda Paylaş
  Telegramda Paylaş
 • Kategori: Dram
 • Yapım Yılı: 2016
 • İzlenme: 8122
 • Imdb: 7.4
 • Film Dili: Türkçe Altyazılı
Bu filme inceleme gönderen olmamış. İncelemeni gönder nickinle beraber yayınlayalım.

Nathan onaltı yaşında ve babası Stephane ile yaşıyor. Liseye yeni gelenler için bir parti düzenlenir ve orada sınıfından bir çocuk olan Louis’le tanışır ve ona aşık olur. Birbirlerinden etkilenen gençler sessiz bir köşeye çekilip öpüşürler ama biri onların fotoğrafını çekip Facebook’ta yayınlayınca her ikisi de dışlanma ve zorbalıkla karşı karşıya kalırlar.

 • Yorumcu m 5 ay, 2 hafta önce yazıldı

  eşcinsellik üzerinden saçma sapan bir film yapmışlar, senaryosu güzel ama çok yanlış yönetmen seçimi, güzel senaryoyu ne hale getirmiş yazık

 • Yorumcu tarik 4 ay, 4 hafta önce yazıldı

  Hikaye güzel ancak işleyiş ve roller vasat.Maalesef ki bu tarz filmlerde başka senaryolardan alıntılar yapılıyor ve bu filmin özgün hikayesine sekte vuruyor.' Ay ışığı '' filminden alıntı yapılmış.Eğer bu hikaye üzerinden bir film seyretmek isterseniz mutlaka senaryosu , yönetmeniyle ve oyuncuları ile müthiş bir yapıt olan '' Brokeback Dağı/ Brokeback Mountain '' izlemenizi öneririm.

 • Yorumcu t 2 ay, 3 hafta önce yazıldı

  film güzel ama sonu daha iyi olabilirdi 😞

Hemen Üye Ol
İnceleme Gönder

Bunlar da var...

Atonement

Dram Gizem Romantik Türkçe Altyazılı

Chloe

Dram Romantik Gizem Erotik Türkçe Altyazılı

Dogville

Dram Suç Türkçe Altyazılı

Rocky

Dram Spor Türkçe Altyazılı

Make Us Dream

Spor Belgesel Biyografi Türkçe Altyazılı

OleFilm – Kesintisiz HD Film İzle

OleFilm sizlere kesintisiz bir film izleme deneyimi sunmayı amaçlar. OleFilm ile reklamlara boğulmadan ve film izlemek için gereksiz sayfaları gezmeden, üyeliksiz, şartsız, koşulsuz film izle.

Gelişmiş video altyapısı ile donmadan ve kesilmeden istediğini filmi istediğiniz cihazdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz ve sitemizde yer almayan filmleri iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Film izlerken yaşadığınız aksaklıkları ve sitemize eklenmesini istediğiniz özellikleri de bize iletmekten çekinmeyin. Herkese iyi seyirler..

Telif Hakkında

Sitemiz yer sağlayıcı olarak hizmet etmektedir. Konuyla ilgili bilgi almak, yasa ve detaylar için iletişim sayfamıı ziyaret edebilirsiniz.