Titanic İzle - Türkçe Altyazılı (1997)

Titanic 7.8

Dünyanın hatırlamak istemediği türden felaketlerden olan 'Titanik faciası', dev prodüksiyonların yönetmeni James Cameron tarafından çekilen görkemli bir film.
Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiç bir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. 'Titanic' adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu 'Düşler Gemisi' nin yolcuları arasında Avrupa`da birkaç yıl geçirdikten sonra Amerika'ya dönmekte olan, Jack adlı genç bir ressam ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia`ya giden Rose adlı genç bir kız da vardır. İki genç, şans eseri tanışacak, aralarındaki sınıf farkına aldırmaksızın birbirlerine yakınlaşacaktır. Bu arada doğa insanoğlunun günden güne artan kibirine bir nokta koymayı planlamaktadır. Yola çıkılmasından dört buçuk gün sonra, 10 Nisan 1912'de, Titanic iki saat kırk dakika süren ve sulara gömülmesiyle son bulan, hazin olayların başlamasına neden olacak buz dağına çarpacaktır.
James Cameron'un, seyirciye bir zaman makinesiyle yolculuk ettiği hissini uyandırırcasına gerçeğe yakın filmi 'Titanic' tam 14 dalda Oscar adayı olarak 'En İyi Film' dahil 11 ödülü kazanmıştı.
 

Bunlar da var...

Gone with the Wind 8.1

Gone with the Wind

Dram Tarih Romantik Türkçe Altyazılı
Lady Bird 7.4

Lady Bird

Dram Komedi Türkçe Altyazılı
Hacksaw Ridge 8.1

Hacksaw Ridge

Dram Savaş Tarih Biyografi Türkçe Altyazılı
Fargo 8.1

Fargo

Dram Gerilim Suç Türkçe Altyazılı
Departures 8.1

Departures

Dram Müzik Türkçe Altyazılı
21 Grams 7.7

21 Grams

Dram Gerilim Suç Türkçe Altyazılı