Good Boys İzle - Türkçe Altyazılı (2019)

Good Boys 6.7

Ergenlik zor. Şimdilerde daha da zor. Çocuklarımız internetten her türlü “ahlaksızlığa” maruz kalıyor diye paniğe kapılan bir ebeveyn (veya muhafazakar sosyal medya kullanıcısı) iseniz, Uslu Çocuklar (Good Boys) kabusunuz olmaya geliyor!

 

Tam ergenliğin başlangıcında, 11-12 yaşlarında üç oğlanın iki güne sığan macerası anlatılıyor. 2007 tarihli, kaçınılmaz olarak bu filmle mukayese edilecek (Çok Fena) (Superbad) filmindeki karakterlerden rahat beş-altı yaş daha küçük yani karakterler. Ama bunun gerçek bir karşılığı var. Bugünün çocukları cinsellikle, uyuşturucuyla, yetişkin dünyayla daha erken tanışıyorlar. Kaçınılmaz olarak. Çağın getirdiği bir hakikat bu. Yasaklarla, engellerle çözülemeyecek bir gerçek. Bilmek ve gözardı etmemek, çocukları korumak için de en sağlıklısı.

 

Anaokulundan beri arkadaş olan Max, Lucas ve Thor da böyle bir dönem geçiriyorlar. Öğrendikleri her küfrü çekinmeden kullanan, cinsel arzular hissetmeye başlayan ama bir yandan da bilgileri henüz çok sınırlı, dolayısıyla bir kızla öpüşmek fikrinden bile ölesiyle korkan, yetişkin olmaya özenen çocuklar bunlar. Her insanın geçirdiği bir evre. Fakat günümüz çocukları bizlerden daha hızlı giriyorlar bu evreye. Max, Lucas ve Thor gibi. Bir dizi hata ve acemilik, sadece bir ev partisinde hoşlandığı kızı öpebilme fırsatı isteyen Max’i ve onun için her şeyi yapmaya hazır arkadaşlarını, iki günlük hızlandırılmış bir büyüme dersine sokuyor adeta. Sadece kendilerini keşfedecekleri değil, yaş aldıkça anaokul arkadaşlarından kopmanın kaçınılmaz olduğunu da öğrenecekleri…

Bunlar da var...

Eighth Grade 7.4

Eighth Grade

Dram Komedi Türkçe Altyazılı
Big Hero 6 7.8

Big Hero 6

Animasyon Macera Aksiyon Türkçe Altyazılı
The Big Short 7.8

The Big Short

Dram Komedi Biyografi Türkçe Altyazılı
Saving Private Ryan 8.6

Saving Private Ryan

Dram Savaş Türkçe Altyazılı
Doctor Sleep 7,6

Doctor Sleep

Dram Fantastik Korku Türkçe Altyazılı